Amortyzatory tylne – komplet Opel Corsa C 1.0 / 1.2 / 1.3 CDTI / 1.7 DI – Kayaba 343350

240,00

10 w magazynie

Jakość [sprawdź] Premium
Kod produktu:343 350
Wysyłka produktu:24 godziny

Komplet amortyzatorów tylnych firmy Kayaba

343 350 – prawy / lewy

Opel Corsa C 2000 – silniki 1.0 / 1.2 / 1.3 CDTI / 1.7 DI (Y17DTL)

pełną listę zastosowanie znajdą państwo poniżej

Strona zabudowy: Oś tylna
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Sposób mocowania amortyzatora: górny trzon
Sposób mocowania amortyzatora: dolne oko
średnica wewnętrzna [mm]: 10

Numery porównawcze / zamienniki
BILSTEIN 19-108988
BILSTEIN 19-108995
BOGE 27-F35-A
BOGE 27-F35-F
MONROE 22711
MONROE E1299
OPEL 436180
OPEL 436181
OPEL 436305
OPEL 72119127
OPEL 9201036
OPEL 9201037
OPEL 9201038
OPEL 93176932
OPEL 93176933
SACHS 290393
SACHS 290394

Dodatkowe informacje

Waga10 kg

Dodaj opinie o produkcie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Amortyzatory tylne – komplet Opel Corsa C 1.0 / 1.2 / 1.3 CDTI / 1.7 DI – Kayaba 343350”

Jeśli nie jesteś pewien czy dana część pasuje do twojego auta skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz podając numer nadwozia (VIN)

Numer telefonu

Numer VIN auta (17 znaków)*

Kod produktu (numer SKU)*

* pola wymagane

Treść wiadomości

Pozostali klienci wybierali również: