Amortyzatory przód Opel Corsa C / Combo / Meriva A / Tigra B twinport – Kayaba 333755 / 333756

430,00 390,00

10 w magazynie

Jakość [sprawdź]  Premium
Kod produktu: 333755 / 333756
Wysyłka produktu: 24 godziny

Komplet amortyzatorów przednich firmy Kayaba

333 755 – prawy / 333 756- lewy

Opel Corsa C 2000 – wszystkie wersje silnikowe
Opel Combo 2001 – wszystkie wersje silnikowe oraz nadwozia
Opel Meriva A 2003 – wszystkie wersje silnikowe
Opel Tigra B 2004 – wszystkie wersje silnikowe oraz nadwozia

Strona zabudowy: oś przednia
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
Typ amortyzatora: amortyzator teleskopowy

Numery porównawcze / zamienniki

BILSTEIN 22-110459
BILSTEIN 22-118721
BILSTEIN 22-110442
BILSTEIN 22-118714
SACHS 290381
SACHS 290383
SACHS 290386
MONROE G16327
MONROE G16328
OPEL 344043
OPEL 344044
OPEL 344096
OPEL 344097
OPEL 344267
OPEL 344340
OPEL 344341
OPEL 344342
OPEL 344343
OPEL 344344
OPEL 344345
OPEL 344346
OPEL 344347
OPEL 344348
OPEL 344368
OPEL 344369
OPEL 344389
OPEL 344390
OPEL 344455
OPEL 344456
OPEL 72119116
OPEL 72119118
OPEL 72119120
OPEL 72119121
OPEL 72119122
OPEL 72119123
OPEL 72119124
OPEL 72119128
OPEL 72119129
OPEL 93177878
OPEL 93177879
OPEL 93183569
OPEL 93183570
OPEL 93184608
OPEL 93184609
OPEL 93189535
OPEL 93189536

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Amortyzatory przód Opel Corsa C / Combo / Meriva A / Tigra B twinport – Kayaba 333755 / 333756”