Zwroty odstąpienie od umowy

Wymiana błędnie zakupionego towaru

Jeśli kupiłeś niewłaściwą część, skontaktuj się z nami (telefonicznie lub mailem) zalecamy wykorzystanie formularza „Zwrot towaru ” dostępnego u dołu strony zaznaczając odpowiednią przyczynę zwrotu i szczegółowy opis w polu Uwagi. Po uzgodnieniu szczegółów wymienimy towar na właściwy lub, w przypadku braku dostępności, zwrócimy koszt błędnie zakupionej części. Przy odsyłaniu towaru zalecamy wykorzystanie dodatkowego opakowania do wysyłki aby oryginalne opakowanie nie nosiło śladów uszkodzeń ,ani nie miało żadnych śladów taśm do pakowania ,naklejek itp. Niespełnienie tego warunku może spowodować odstąpienie od umowy wymiany. W przypadku wymiany ostateczna cena części uwzględniać będzie różnicę w cenie towarów. Towar wymieniany podlega takim samym wymogom, jak towar zwracany. Nie zwracamy, niestety kosztów przesyłek części.

Zwroty-odstąpienie od umowy

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie np.na piśmie-przesyłając formularz „Zwrot towaru” drogą elektroniczną na adres e-sprzedaz@mij.pl oraz zwracając zakupiony towar, w terminie 14 dni liczonym od daty wydania towaru (odbioru przesyłki ). Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później, niż w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia na adres Firma „MiJ” J. Kusiak Spółka Jawna 92-516 Łódź, ul. Puszkina 82. Możliwość zwrotu towaru nie dotyczy towarów sprowadzanych na indywidualne zamówienie klienta – towary oryginalne, towary o statusie „Brak” itd. Zwrot towaru możliwy jest jedynie w przypadku produktów nieużywanych, w oryginalnych opakowaniach, nieuszkodzonych. Zalecamy wykorzystanie dodatkowego opakowania do wysyłki, aby oryginalne opakowanie nie nosiło śladów uszkodzeń, ani nie miało żadnych śladów taśm do pakowania, naklejek itp. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu innych zabezpieczeń, bądź zniszczeniu pudełka.Do przesyłki ze zwracanym towarem należy dołączyć oryginał formularza. Jeżeli towar spełnia wymagania odnośnie towarów zwracanych, wystawimy fakturę korygującą i zwracamy niezwłocznie konsumentowi poniesione koszty np.przelew na wskazane konto. Oryginał i kopię odsyłamy listem priorytetowym. Prosimy o odesłanie podpisanej kopii faktury korygującej. Koszty przesyłek nie są przez nas refundowane. Nie przyjmujemy również żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 Zwrotom nie podlegają :

  • – części elektryczne i elektroniczne (przełączniki, pompy paliwa, cewki zapłonowe, żarówki, moduły zapłonowe, sondy lambda itp.)
  • materiały eksploatacyjne oleje, płyny ..itd.
  • części sprowadzane od producentów na życzenie klienta

      • Formularz „Zwrot towaru”