Amortyzatory tylne – komplet Opel Astra G II sedan hatchback – Kayaba 343306

268,00 240,00

10 w magazynie

Jakość [sprawdź]  Premium
Kod produktu: 343 306
Wysyłka produktu: 24 godziny

Komplet amortyzatorów tylnych firmy Kayaba

343 306 – prawy / lewy

Opel Astra G 1998 – 2009 – hatchback / coupe / kabriolet / sedan – wszystkie wersje silnikowe

Strona zabudowy: Oś tylna: prawa / lewa strona
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
Sposób mocowania amortyzatora: górne oko
Sposób mocowania amortyzatora: dolne oko
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka

Numery porównawcze / zamienniki
BILSTEIN 19-068756
BOGE 27-D56-A
BOGE 27-D56-F
MONROE 23908
MONROE 23947
MONROE E1248
MONROE E1294
OPEL 436155
OPEL 436168
OPEL 436170
OPEL 436171
OPEL 436194
OPEL 436280
OPEL 436281
OPEL 436282
OPEL 436284
OPEL 72119052
OPEL 72119053
OPEL 72119054
OPEL 72119055
OPEL 72119073
OPEL 72119090
OPEL 72119100
OPEL 93172195
OPEL 93178642
SACHS 230586
SACHS 230587

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Amortyzatory tylne – komplet Opel Astra G II sedan hatchback – Kayaba 343306”

Możesz lubić także…