Amortyzatory tylne – komplet Opel Astra G II kombi – Kayaba 343307

268,00 240,00

10 w magazynie

Jakość [sprawdź] Premium
Kod produktu:343 307
Wysyłka produktu:24 godziny

Komplet amortyzatorów tylnych firmy Kayaba

343 307 – prawy / lewy

Opel Astra G II Kombi  1998 – 2009 – wszystkie wersje silnikowe

Strona zabudowy: Oś tylna: prawa / lewa strona
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
Sposób mocowania amortyzatora: górne oko
Sposób mocowania amortyzatora: dolne oko
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka

Numery porównawcze / zamienniki
BILSTEIN 19-068763
BOGE 27-D55-A
BOGE 27-D55-F
BOGE 27-D56-A
MONROE 23982
MONROE E1338
OPEL 436280
OPEL 436282
OPEL 436284
OPEL 436315
OPEL 436317
OPEL 436326
OPEL 72119052
OPEL 72119053
OPEL 72119073
OPEL 93178641
OPEL 93178642
OPEL 93182103
OPEL 93182237
OPEL 93182239
SACHS 230586
SACHS 230588
SACHS 230589

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Amortyzatory tylne – komplet Opel Astra G II kombi – Kayaba 343307”

Możesz lubić także…