Amortyzatory przód Opel Vectra C / Signum – 51000001 – Kayaba 334634 / 334635

550,00 490,00

10 w magazynie

Jakość [sprawdź]  Premium
Kod produktu: 334634 / 334635
Wysyłka produktu: 24 godziny

Komplet amortyzatorów przednich firmy Kayaba

334 634 – prawy / 334 635 – lewy

Opel Vectra C 2005 – 2009 wszystkie wersje nadwozia oraz silniki od numeru nadwozia 51000001 –

Opel Signum 2005 – 2009 wszystkie wersje silnikowe od numeru nadwozia 51000001 –

Strona zabudowy: oś przednia
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
Typ amortyzatora: amortyzator teleskopowy

Numery porównawcze / zamienniki

SACHS 312612
SACHS 312611
SACHS 312612
SACHS 312611
MONROE E7049
MONROE G8009
MONROE G8010
OPEL 344372
OPEL 344374
OPEL 344376
OPEL 344386
OPEL 344438
OPEL 344546
OPEL 344548
OPEL 344564
OPEL 5344004
OPEL 93183638
OPEL 93183677
OPEL 93183685
OPEL 93184364
OPEL 93187073
OPEL 93187078
OPEL 93190490
OPEL 93190493
OPEL 344371
OPEL 344373
OPEL 344375
OPEL 344385
OPEL 344439
OPEL 344545
OPEL 344547
OPEL 5344003
OPEL 93183637
OPEL 93183676
OPEL 93183683
OPEL 93183684
OPEL 93184363
OPEL 93187072
OPEL 93187077
OPEL 93190489
OPEL 93190492

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Amortyzatory przód Opel Vectra C / Signum – 51000001 – Kayaba 334634 / 334635”

Możesz lubić także…