Amortyzatory przód Opel Vectra C / Signum – 48999999 – Kayaba 334 632 / 334 633

450,00 420,00

10 w magazynie

Jakość [sprawdź] Premium
Kod produktu:334 632 / 334 633
Wysyłka produktu:24 godziny

Komplet amortyzatorów przednich firmy Kayaba

334 632 – prawy / 334 633 – lewy

Opel Vectra C 2002 – 2005 wszystkie wersje nadwozia oraz silniki do numeru nadwozia – 48999999

Opel Signum 2003 – 2005 wszystkie wersje silnikowe do numeru nadwozia – 48999999

Strona zabudowy: oś przednia
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu
Typ amortyzatora: amortyzator teleskopowy

Numery porównawcze / zamienniki

BILSTEIN 22-118745
BOGE 32-N55-A
BOGE 32-N59-A
SACHS 312602
SACHS 312606
MONROE 16475
MONROE E7020
OPEL 344066
OPEL 344068
OPEL 344070
OPEL 344071
OPEL 344080
OPEL 344082
OPEL 344084
OPEL 344086
OPEL 344088
OPEL 344090
OPEL 344361
OPEL 93171477
OPEL 93171478
OPEL 93171479
OPEL 93171480
OPEL 93171481
OPEL 93174081
OPEL 93174084
OPEL 93174099
OPEL 93174103
OPEL 93174246
OPEL 93178084
OPEL 93181528
BILSTEIN 22-118738
BOGE 32-N54-A
BOGE 32-N58-A
MONROE 16476
MONROE E7020
OPEL 344065
OPEL 344069
OPEL 344081
OPEL 344083
OPEL 344085
OPEL 344087
OPEL 344089
OPEL 344091
OPEL 344360
OPEL 93171476
OPEL 93171478
OPEL 93174077
OPEL 93174080
OPEL 93174083
OPEL 93174098
OPEL 93174102
OPEL 93174245
OPEL 93181527
SACHS 312601
SACHS 312605

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Amortyzatory przód Opel Vectra C / Signum – 48999999 – Kayaba 334 632 / 334 633”

Możesz lubić także…